Hakkımızda

1959 yılında Hasan ve faik Demirci kardeşler tarafından nikelajlı karyola başlıkları ile Parla Demir Sanayi olarak başlayan madeni mobilya,somya teli,yay imalatımız 1980 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir.


1980 yılında madeni mobilyada masa ve sandalye imalatına geçiş yapıldı. Demir kısmında da otomotiv, beyaz eşya yan sanayi, toplu iğne, ataç, zımba teli imalatları yapıldı.


1983 yılında Hanedan Mobilya Sanayini kurduk ve mobilya imalatını burada yapmaya başladık.


Mutfak, balkon, bahçe, kafe, restoran… gibi iç mekanlar için masa, sandalye, sehpa imalatı yaparken dış mekanlar için piknik sandalye, kamp yatağı, piknik masası,şezlong imalatı yapıyoruz.


1992 yılında Hollanda’da ticari bir sergide ürünlerimiz çok beğenilince aynı sene katıldığımız uluslararası fuarda ürün kalitemiz ve çeşitlerimiz çok beğenildi ve çok olumlu geri dönüşler aldık.


Türkiye genelinde pek çok mobilya mağazası ile çalışıyoruz. Aynı zamanda Orta Doğu’daki pek çok ülkeye de ürün gönderiyoruz.


2008 yılında imalatımızı OSB’ne aldıktan sonra büyük mobilya üreticilerine ara ürün ve bitmiş ürün yapmaya başladık.


Sandalye ve sandalye metal iskeleti, masa ve metal masa ayakları, sehpa, sehpa metal iskeletleri ve sehpa ayakları, piknik sandalye ve piknik masa imalatını devam ediyoruz.